Groepen en uw kind

 
Ieder jaar worden de groepen zorgvuldig door ons samengesteld. We houden rekening met de groepsgrootte en de ontwikkelingen van uw kind. Het aangeboden lesmateriaal biedt de mogelijkheid binnen de groep in zowel tempo als niveau rekening te houden met verschillen tussen de kinderen. In tempo door extra werk en in niveau met herhalings- of verrijkingsstof. Wij vinden het belangrijk dat kinderen zich veilig voelen in de groep.

Groepen

 
R1-2a
Groep R1-2a
A.T. Peeman (Allegonda) (a.peeman@bsmobiel.nl)
M.G. Kuin-Broertjes (Margreet) (m.kuin@bsmobiel.nl)
 
R1-2b
Groep R1-2b
I. Verweij-Drijver (Ingrid) (i.verweij@bsmobiel.nl)
M.W.A. Vendelbos-Pronk (Mia) (m.vendelbos@bsmobiel.nl)
 
R3
Groep R3
T.J. Gonsalves Jardin de Ponte (Theresia) (t.gonsalves@bsmobiel.nl)
 
R4
Groep R4
E. Bastiaan (Esmiralda) (e.bastiaan@bsmobiel.nl)
A.K. Chhanai (Asha) (a.chhanai@bsmobiel.nl)
 
R5
Groep R5
M.J. van Lom (Marjo) (m.vanlom@bsmobiel.nl)
 
 

Groepen

 
R6
Groep R6
M.M. Adolphe (Margriet) (m.adolphe@bsmobiel.nl)
 
R7a
Groep R7a
R.M.P. van Maurik (Rochelle) (r.vanmaurik@bsmobiel.nl)
 
R7b
Groep R7b
M.L. Kotzebue-Sabajo (Maike) (chimaroko@hotmail.com)
C.E.M. van Vugt (Lilian) (l.vanvugt@bsmobiel.nl)
 
R8
Groep R8
P.D. Chelarah (Patricia) (p.chelarah@bsmobiel.nl)