Schoolteam

 

Ons schoolteam bestaat uit de directie, teamleden en andere medewerkers die intensief bij de school betrokken zijn. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid.

Niet alle teamleden hebben een groep.

Er zijn ook mensen die Remedial teaching geven. Dat betekent dat kinderen met achterstanden extra les en oefening krijgen. Verder zijn er klassenassistenten, is er een concierge en administratieve medewerkers op de school aanwezig.


Team Mobiel

 

Laatste nieuws

 

Medewerkers

 
M.M.  Adolphe (Margriet)
M.M. Adolphe (Margriet)
Leerkracht
m.adolphe@bsmobiel.nl
 
K.I.  Bindraban (Kamla)
K.I. Bindraban (Kamla)
Administratief medewerker
k.bindraban@bsmobiel.nl
 
A.  Buurmeijer-Dull (Annelies)
A. Buurmeijer-Dull (Annelies)
Directeur
a.buurmeijer@bsmobiel.nl
 
A.K.  Chhanai (Asha)
A.K. Chhanai (Asha)
Leerkracht
a.chhanai@bsmobiel.nl
 
M.K.  Goercharan (Maya)
M.K. Goercharan (Maya)
Schoolcoördinator
m.goercharan@bsmobiel.nl
 
T.J.  Gonsalves Jardin de Ponte (Theresia)
T.J. Gonsalves Jardin de Ponte (Theresia)
Leerkracht
t.gonsalves@bsmobiel.nl
 
E. de  Groot (Eric)
E. de Groot (Eric)
Leerkracht bewegingsonderwijs
e.degroot@knotwilg.nl
 
B.W.  Heil (Bart)
B.W. Heil (Bart)
Conciërge
b.heil@bsmobiel.nl
 
M.  Hira (Mavis)
M. Hira (Mavis)
Administratief medewerker
m.hira@bsmobiel.nl
 
H.E.M. van Houten (Herlinde)
H.E.M. van Houten (Herlinde)
Onderwijsassistent
h.vanhouten@bsmobiel.nl
 
H.  Howard (Hurvy)
H. Howard (Hurvy)
Leerkracht
h.howard@bsmobiel.nl
 
 

Medewerkers

 
T.  Kalsbeek-Tel (Thea)
T. Kalsbeek-Tel (Thea)
Adjunct-directeur
t.kalsbeek@bsmobiel.nl
 
M.L.  Kotzebue-Sabajo (Maike)
M.L. Kotzebue-Sabajo (Maike)
Leerkracht
m.sabajo@bsmobiel.nl
 
M.G.  Kuin-Broertjes (Margreet)
M.G. Kuin-Broertjes (Margreet)
Leerkracht
m.kuin@bsmobiel.nl
 
M.J. van  Lom (Marjo)
M.J. van Lom (Marjo)
Leerkracht
m.vanlom@bsmobiel.nl
 
R.M.P.  van Maurik (Rochelle)
R.M.P. van Maurik (Rochelle)
Leerkracht
r.vanmaurik@bsmobiel.nl
 
A.T.  Peeman (Allegonda)
A.T. Peeman (Allegonda)
Leerkracht
a.peeman@bsmobiel.nl
 
S.D.  Schmeltz (Synthia)
S.D. Schmeltz (Synthia)
Onderwijsassistent
s.schmeltz@bsmobiel.nl
 
M.W.A.  Vendelbos-Pronk (Mia)
M.W.A. Vendelbos-Pronk (Mia)
Leerkracht
m.vendelbos@bsmobiel.nl
 
I.  Verweij-Drijver (Ingrid)
I. Verweij-Drijver (Ingrid)
Leerkracht
i.drijver@bsmobiel.nl
 
S.E.A.  Visser-Karbet (Sophie)
S.E.A. Visser-Karbet (Sophie)
Schoolcoördinator
s.visser@bsmobiel.nl
 
H.R.  Westercappel (Romeo)
H.R. Westercappel (Romeo)
Conciërge
r.westercappel@bsmobiel.nl